CESTA KE SVOBODĚ

Co to je ta SVOBODA? Stav, kdy víš, že máš tělo, ale nejsi jím; máš mysl, ale nejsi jí. Přestaneš se ztotožňovat a nechat se ovládat svými myšlenkami a emocemi. Rozvzpomeneš si na pravou podstatou bytí a z této pozice jen vše pozoruješ. Je zde klid, nic se tě nedotýká. Najednou ty jsi zde pánem a ty řídíš a používáš svoji úžasnou mysl a přirozeně a laskavě se staráš o svoje tělo. Život ve svobodě, jednoduchosti, propojení. Klid, harmonie, plynutí. Přirozeně, bez snahy a úsilí v proudu bytí. 

Cílem společných setkávání je procítit si a zažít, kým opravdu jsme. Že není nutné ztotožňovat se svými myšlenkami a emocemi. Naučíme se, jak se svou myslí a tělem zacházet, jak je začít používat a ne se nechat používat jimi. 

V tomto stavu bytí jsme osvobozeni od emocí, nedotýkají se nás výlevy druhých, zbavujeme se postupně odporů, které nám brání v radostném životě. Náš život se pak stává jednodušším, spokojeným, mizí dramata, naše vztahy jsou harmonické a naše fyzické tělo je zdravé.

Aby nezůstalo jen u teorie a prožitků na společných setkáních, ale vše se opravdu propsalo do našich běžných životů, bude zde každodenní vzájemná podpora, sdílení a poradenství v uzavřené FB skupině. Díky tomu, si vše opravdu ukotvíme v praxi a každodenní realitě. 


ORGANIZACE: program je určen pro uzavřenou skupinu 7-10 účastníků. Tento počet je dostatečný pro vzájemnou výměnu energie, sdílení rad, zážitků a názorů a zároveň dost malý na to, aby měl každý i svůj individuální prostor. Celkem nás čeká 6 navazujících setkání v délce cca 2 hodiny. 

PROČ VE SKUPINĚ: mým cílem je, přivést vás tam, kam vedu své klienty na individuálních terapiích. Ze zkušenosti vím, že je na to potřeba zhruba 6 setkání. Proto i my budeme mít 6 setkání. Ale taky ze svých zkušeností z hromadných kurzů vím, jaká je síla skupiny. Jak se zde vše násobí, progres je mnohem rychlejší. Proudí vzájemná inspirace a podpora. Témata a otázky jednoho účastníka vždy rezonují i s ostatními, kteří se třeba ostýchají zeptat se. Přichází mnohem více aha momentů, vznikají přátelství a krásné společné zážitky. Proto chci vést tento proces i ve skupině. 

Dalším bonusem skupinové akce je mnohem nižší cena, než u individuálních terapií ;-)

Tento program je vhodný i pro ty, kteří už individuálními terapiemi prošly. Ve skupině je to vždy jiné a i když se bude něco málo třeba opakovat, vždy objevíte něco nového. 

A hlavně zde bude TRVALÁ PODPORA: díky uzavřené FB skupině budete mít podporu a "poradnu" pro vaše každodenní bytí v jednoduchosti a svobodě. Zde nejenom já, ale i vy sami si navzájem budete sdílet své posuny, inspirovat se, ptát se, podporovat se a radit si. A to je velký bonus pro uvedení principů do praxe. Na to se moc těším. Tato skupina vám zůstane k dispozici i po ukončení kurzu

NÁPLŇ KURZU: abyste se byli schopní odpoutat od své mysli a utišit věčné vnitřní dialogy, je moc fajn "vyházet" na začátku pár programů ze svého systému. Projdeme si tedy velmi jednoduše a krátce metody VNITŘNÍ DÍTĚ, VNITŘNÍ MUŽ/ŽENA, MEDITACI RODIČE a dočištění vztahu s nimi. Jde o jednoduché vizualizace a meditace. Přitom vás ale hned nechám nahlédnout do "světa za programy". A postupně vás tam povedu dál a dál. Setkáte se se svým pozorovatelem a skrze něj si uvědomíte, že nejste jenom jím, ale Jednotou, Bytím, Bohem, Vesmírem jakkoli to nazvete.
Naučíme se, jak na každodenní bázi zacházet se svými myšlenkami a emocemi. Ty budou postupně utichat a slábnout. Ne, nebudete úplně bez myšlenek, ale bude jich mnohem méně a hlavně je nebudete téměř vnímat. Zjistíme, jak rozeznávat a odstraňovat odpory, které nám brání v přijetí života, tak jak je. Vaším tělem nebudou procházet nekontrolované vlny emocí, tudíž ho to přirozeně povede ke zdraví. Uzdraví se i váš vztah sama k sobě a interakce s ostatními se vás nebudou dotýkat, vaše vztahy budou harmonickéJde o praxi tady a teď pro použití v reálném životě. Už žádné vnitřní světy, odbloky, opravování se. Jen přijetí života takový, jaký je - bez odporů.


TERMÍNY: 3.9.; 10.9., 17.9., 1.10., 15.10.,5.11.2024 vždy od 17:00


KDE: ve studiu Terapie Lux v Kyjově


CENA: 5.200,- Kč 
Pro rezervaci místa je nutné uhradit zálohu ve výši 1.000,- Kč. Doplatek je nutné uhradit do 26.8.2025. Uhrazením si rezervujete místo na celém kurzu. Pokud se rozhodnete kurz z jakýchkoliv důvodů předčasně ukončit, nevzniká vám nárok na vrácení platby.