ÚPLŇKOVÁ MEDITACE S CEREMONIÁLNÍM KAKAEM rituál pro ženy

PROGRAM: program je veden v tématu LASKAVÉ SEBEPŘIJETÍ a je na 2,5-3 hodiny. Ceremoniální kakao je LÁSKA, podporuje otevření našeho srdce a tiší mysl. Pracuje se záměrem a nás podpoří v záměru LASKAVÉHO SBEPŘIJETÍ a léčení ženského principu. Kakao má rádo tanec a radost, tak si ho i my užijme v tomto duchu. Více o ceremoniálním kakau se dočteš zde.

  • Na úvod se trochu uvolníme spontánním pohybem, povíme se něco o ceremoniálním kakau a seznámíme se s meditací a spolu navzájem. 
  • Poté si dáme první šálek kakaa a přistoupíme k vedené meditaci, ve které si zvědomíme svůj záměr pro dnešní den. Vytáhneme na světlo to, co je potřeba uvidět a s láskou přijmout. 
  • Před vypitím dalšího šálku kakaa do něj vložíme svůj záměr. 
  • A na závěr se ponoříme do aktivní úplňkové meditace MĚSÍČNÍ LŮNO. Je to jedna z nejjemnějších aktivních meditací. Je to ESENCE ŽENSTVÍ. Laskavou formou probouzí tři stavy, které žena potřebuje, aby se vyznala v sobě a uměla tvořit svět ženskou cestou. Je to INSTINKT, INTUICE A INTIMITA. Více o těchto tématech pohovořím na místě. Při rituálu Měsíční lůno se tvoří blahodárný elixír (virtuálně), kterým následně ošetříme své lůno (dělohu). Celý rituál má léčivý a blahodárný vliv na naše ženství, omlazuje nás, krášlí, působí afrodiziakálně a to vše podpořeno duchem kakaa. 
  • V průběhu bude probíhat sdílení a diskuze. Vždy se vynoří nějaké téma, ke kterému vám ráda poskytnu svoje náhledy.
  • K dispozici bude i drobné občerstvení.  

A co je vlastně AKTIVNÍ MEDITACE? Moudrý Osho vymyslel aktivní meditace pro západní svět. Není nám vlastní sednout si a meditovat bez myšlenek. Proto zde jsou katarzní techniky Osho a z jeho učení vycházející techniky Mohendžodáro. Jsou to aktivní meditace při hudbě, v tanci, chvění, hraní rolí, v sedě, ale nakonec vždy i bez pohybu a v tichu. Meditace Měsíční lůno je jednou z Mohendžodáro meditací pro ženy Igora Samotného. 


KDE:

  • pro skupinku maximálně 7 žen mohu uspořádat tento rituál ve svém studiu TerapieLux  
  • mohu přijet za vámi, kam budete chtít - vše je na dohodě

CENA: dohodou. (Pro představu: cena při rituálu v mém studiu je 1.000,- Kč/osoba.) 

Tento nebo podobný rituál ráda uspořádám na vaše přání. Aktivních meditací je spousta, stačí si říct téma a program k tomu přizpůsobím.