WORKSHOP 

sám sobě terapeutem

Pokud máš zájem o tento workshop a máš partu podobně naladěných lidí, ráda za vámi přijedu a workshop pro vás udělám ;-)

NÁPLŇ WORKSHOPU: Dozvíte se základní informace o práci s vnitřním světem o archetypech, se kterými je možné se setkat, naučíte se pracovat s vizualizacemi. 

Ve svém srdci se setkáte se svými rodiči - nezáleží na tom, jaký máte vztah, jestli žijí nebo ne. Ať je to, jak chce, rodiče jsou základní stavební kameny našich životů a když vyladíme vztah s nimi do lásky nebo alespoň do neutrálu, má to ohromný vliv na všechny naše vztahy, hlavně na rodičovství a partnerství. Na tomto semináři k tomu uděláte obrovský krok a dozvíte se, jak pokračovat dále. Okamžitě poznáte rozdíl i v realitě ve vztahu s vašimi rodiči. 

Rodiče dávají základy našemu vnitřnímu muži a vnitřní ženě. Tyto dva archetypy máme všichni v sobě a práce s nimi se velmi odráží v naší sebelásce a dále se zde učíme partnerskou komunikaci. Zde si tyto dva archetypy sladíte do lásky a přijetí. Už to se odrazí ve vašem partnerském vztahu, ale samozřejmě i ve vztazích ostatních. Dále dostanete návod, jak pomocí těchto archetypů trénovat a budovat zdravou partnerskou komunikaci. Tato technika dělá v partnerství opravdu zázraky

Workshop je vhodný pro muže i ženy. Není nutné, aby přišel celý pár. 

KDY: 

KDE:

STRAVA: 

CENA: XXXX,- Kč (platba předem)