WORKSHOP 

sám sobě terapeutem

Pokud máš zájem o tento workshop a máš partu podobně naladěných lidí, ráda za vámi přijedu a workshop pro vás udělám ;-)

NÁPLŇ WORKSHOPU: Dozvíte se základní informace o práci s vnitřním světem. Potkáte se se svým VNITŘNÍM DÍTĚTEM nebo hned s několika a taky s DÉMONEM, který vám způsobuje nebo způsoboval nějakou bolest či nemoc, aby vás upozornil na nesoulad ve vašem životě. 


VNITŘNÍ DÍTĚ - často reagujeme ve vypjatých situacích neadekvátně svému věku, nesmyslně, vyostřeně nebo naopak ztuhneme a nereagujeme vůbec. Pak nás to štve, nechápeme proč zase, proč jsme se neovládli nebo proč jsme se za sebe konečně nepostavili ale BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ MY. Jsou to totiž VZORCE hluboce zakořeněné v našem EMOCIONÁLNÍM TĚLE. Nemáme je pod kontrolou. Oni ovládají nás, ne my je. Při této technice najdeme několik okamžiků v našem životě, kdy nějaký vzorec vznikl. Setkáme se zde se svým vnitřním dítětem - potlačenou či zapomenutou částí svého emocionálního těla. Tu vyneseme na světlo, opečujeme, přijmeme zpět do svého systému a vzorec je pryč. Ano, takto jednoduché to je ;-) Pomocí této techniky dospěje naše emocionální tělo do věku těla fyzického
A pouze z této pozice můžeme žít DOSPĚLÝ ŽIVOT a tvořit dospělé nezávislé vztahy.KRMENÍ DÉMONŮ - zábavná jednoduchá technika pro komunikaci se svým fyzickým tělem. Démoni v tomto podání jsou pro nás požehnáním, proto je nakrmíme vším, co potřebují. Mají pro nás důležité INFORMACE O NÁS SAMOTNÝCH. Snaží se nám je sdělit pomocí signálů fyzického těla jako je únava, nervozita, stres, bolest, úraz, nemoc, strach,... Většinou ale těmto signálům nerozumíme a jen "hasíme problémy", potlačujeme tyto signály, ale neumíme najít příčinu, spouštěč. ZDE zjistíme příčiny a můžeme dostat rady, jak dosáhnout zlepšení nebo úplného uzdravení. Záleží, jak hluboko ve fyzickém těle je "problém" vepsán. OSHO KUNDALINI MEDITACE - moudrý OSHO vymyslel aktivní meditace pro západní svět. Není nám vlastní sednout si a meditovat bez myšlenek. Proto zde jsou katarzní techniky Osho. Je to velmi jemný, nenápadný, ale účinný způsob sebepoznání i hlubokého léčení.
Kundalini meditace má dynamickou i klidnou část. Pomáhá uvolnit emoční bloky v těle, vystoupit ze zvyků, rozpustit naše bytí, otřást jím v základech a nechat plynout. Nechat zážitky uplynulého dne za sebou a jen BÝT. Nechat se dít, nekonat. 
My zažijeme její zkrácenou verzi na závěr, pro integraci všech informací a procesů a pro uklidnění mysli a snadnější odchod domů do reality ;-)KDY: 

KDE: 

STRAVA: 

CENA: