MOHENDŽODÁRO

Právě probíhá základní kurz pro uzavřenou skupinu žen. Další otevřu pravděpodobně v září 2024.

Pokud se chceš Mohendžodáro naučit už teď, mohu uspořádat víkendový kurz pro tebe a tvoje kamarádky. Kontaktuj mě ;-)

Co je Mohendžodáro?

Mohendžodáro je ucelený holistický systém pro osobní rozvoj ženy a celostní podporu krásy, schopností a talentu. Spojuje starodávnou tantrickou tradici a moderní know-how.

Ochutnej Mohendžodáro osobně

Zjisti, jak si udržet krásu, mládí a svěžest po celý život. Najdi ženskou sílu, která dříme ve tvém nitru a kterou jsi možná dosud neobjevila. Poznej sama sebe, své skutečné touhy a přání, napoj se na svou Vnitřní ženu.

Jaké má cvičení účinky?

Cvičení ti může přinést mnoho pozitivních účinků v různých oblastech - fyzické, duchovní i duševní. Ošetří tvé tělo i duši, rozzáří celou tvou bytost. Tvé ženství rozkvete všemi barvami.

Je pro mě Mohendžodáro vhodné?

Mohendžodáro je vhodné pro každou ženu, každého věku, každého vzdělání i váhové kategorie. Všechny ženy v sobě mají ukrytou mocnou sílu, která jim umožní rozkvést. Jen je třeba se rozhodnout a Mohendžodáro vyzkoušet. 

Má Mohendžodáro zdravotní přínos?

Cvičení Mohendžodáro harmonizuje hormonální systém, zpevňuje pánevní dno a může pomoci s inkontinencí. Přináší zlepšení gynekologických potíží jako jsou výtoky, bolesti, krvácení ..

Co mi kurz přinese?

Vše, co se naučíte, můžete okamžitě použít doma ke zlepšení vlastního zdraví, ke prevenci zdravotních potíží, ke zkvalitnění sexuálního života. Z kurzu si kromě spousty nových zážitků odvezete také skripta, která vás při domácí terapii povedou. 

Jak Mohendžodáro ovlivňuje intuici?

Při cvičení Mohendžodára se naučíte používat pánevní a nosní pumpu - techniky aktivující TŘETÍ OKO. Energie se rozvádí z pánve do 3.oka a celého těla.

Co Mohendžodáro a sexualita?

Mohendžodáro je speciální cvičení pro ženy s řadou příznivých účinků, zkvalitňující milostný život, navyšující prožívání orgasmu.  

Co ještě zažiju?

Aktivní meditace při hudbě, v tanci, chvění, v sedě, ale nakonec vždy i bez pohybu a v tichu. Poznáš díky nim různé stránky sama sebe. Setkáš se se sebou v různých polohách. Velmi jemný, nenápadný, ale účinný způsob sebepoznání i hlubokého léčení.

Jak začít?

Právě probíhá základní kurz pro uzavřenou skupinu žen. Další otevřu pravděpodobně v říjnu 2023. 

Pokud se chceš Mohendžodáro naučit už teď, mohu uspořádat víkendový kurz pro tebe a tvoje kamarádky. Kontaktuj mě ;-)