VÍKEND PRO ŽENY 

mužsko-ženský princip

PŘÍJEZD: 

ODJEZD: 

STRAVA: kvalitní vegetariánská kuchyně, snídaně, oběd, večeře; začínáme v pátek večeří v 18:00, končíme v pondělí obědem - balíček sebou. Vaří Vaření s Annou

UBYTOVÁNÍ: nádherná chalupa v lázeňském městě uprostřed krásné přírody: Centrum osobního rozvoje Lipová-lázně, 2-4 lůžkové pokoje. Každý pokoj má vlastní sociální zázemí. Vše obloženo přírodním dřevem bez nátěru, zdravotní matrace. 

PROGRAM: program začíná v pátek 16:30 a končí v pondělí cca 11:00. Tento prodloužený víkend bude opravdu nabitý, plný zážitků, hloubek, transformace, léčení, ale i hýčkání, radosti a lehkosti. A to vše podpořeno krásnou čistou přírodou a energií skupiny žen, která je silně podpůrná a všechny procesy umocňuje. Pomáhá nám dojít tam, kam bychom sami ani nedohlédly.

 • VNITŘNÍ DÍTĚ - často reagujeme ve vypjatých situacích neadekvátně svému věku, nesmyslně, vyostřeně nebo naopak ztuhneme a nereagujeme. Pak nás to štve, nechápeme proč zase, proč jsme se neovládli nebo proč jsme se za sebe konečně nepostavili ale BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ MY. Jsou to totiž vzorce hluboce zakořeněné v našem emocionálním těle. Nemáme je pod kontrolou. Oni ovládají nás, ne my je. Při této technice najdeme několik okamžiků v našem životě, kdy nějaký vzorec vznikl. Setkáš se zde se svým vnitřním dítětem - potlačenou či zapomenutou částí svého emocionálního těla. Tu vyneseš na světlo, opečuješ, přijmeš zpět do svého systému a vzorec je pryč. Ano, takto jednoduché to je ;-) Pomocí této techniky "dospěje" naše emocionální tělo do věku těla fyzického. A pouze z této pozice můžeme tvořit dospělé nezávislé vztahy

 • RODIČE - ve svém srdci se setkáme se svými rodiči - nezáleží na tom, jaký máte vztah, jestli žijí nebo ne. Ať je to, jak chce, rodiče jsou základní stavební kameny našich životů a když vyladíme vztah s nimi do lásky nebo alespoň do neutrálu, má to ohromný vliv na všechny naše vztahy, hlavně na rodičovství a partnerství. Na tomto víkendu k tomu uděláte obrovský krok a dozvíte se, jak pokračovat dále. Okamžitě poznáte rozdíl i v realitě ve vztahu s vašimi rodiči a změnu pocítíte i v partnerském vztahu. 

 • VNITŘNÍ MUŽ/ŽENA - rodiče dávají základy našemu vnitřnímu muži a vnitřní ženě. Tyto dva archetypy máme všichni v sobě a práce s nimi se velmi odráží v naší sebelásce. Dále se zde učíme partnerskou komunikaci - jak komunikovat, abych říkala, to co opravdu chci říct a ten druhý slyšel opravdu to, co říkám. Tato technika dělá v partnerství opravdu zázraky a ovlivňuje samozřejmě i ostatní vztahy. Oba archetypy sladíme do lásky a přijetí - vytvoříme sami v sobě  KOMPLETNÍ JIN-JANG SYSTÉM postavený na dospělém emocionálním těle a pevných energetických základech, které nám dávají naši rodiče. 

 • OSHO/MOHENDŽODÁRO MEDITACE - moudrý Osho vymyslel aktivní meditace pro západní svět. Není nám vlastní sednout si a meditovat bez myšlenek. Proto zde jsou katarzní techniky Osho a z jeho učení vycházející techniky Mohendžodáro. Jsou to aktivní meditace při hudbě, v tanci, chvění, hraní rolí, v sedě, ale nakonec vždy i bez pohybu a v tichu. Zde jich zažijete hned několik. Podpoří naše propojení mužsko-ženského principu a integraci všech procesů, které započneme v práci s vnitřním světem.  

 • KAKAOVÁ CEREMONIE - ceremoniální kakao je LÁSKA, podporuje otevření našeho srdce a tiší mysl. Pracuje se záměrem a nás podpoří v záměru ukotvení kompletního jin-jang systému v každé z nás. Kakao  má rádo tanec a radost, tak si ho i my užijme v tomto duchu. Pokud počasí dovolí tak venku, u ohně s hudbou. Více o kakau se dočteš zde

 • PŘÍRODA, ODPOČINEK, RADOST - budeme v krásném městečku, obklopeni přírodou. V okolí jsou  cukrárny, studánka, kaplička, naučná stezka,... Dopřejeme si tedy i čas volna, abychom si užili i tyto krásy a mezi programem načerpaly síly a dopřály našemu tělu čas pro integraci všech spuštěných procesů. 

 • SDÍLENÍ V KRUHU ŽEN


CENA: zahrnuje ubytování (3 noci), stravu, lůžkoviny včetně povlečení, závěrečný úklid, program.

 • 6.800,- Kč

PLATEBNÍ PODMÍNKY:

 • rezervace je platná po zaplacení rezervačního poplatku ve výši 3.000,- Kč
 • rezervační poplatek je nevratný *
 • doplatek ve výši 3.800,- Kč je nutné uhradit do 14.4.2023 
 • doplatek je po tomto datu nevratný *

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK: 

 • přihlásit se můžeš do* Vrací se pouze v případě, že bude akce zrušena ze strany pořadatele.